PRODÁVÁM (SKORO) VŠECHNY KONÍKY I PSY, PIŠTE SI O NĚ DO KOMENTÁŘŮ NEBO NA verca.brzobohata@seznam.cz

Duben 2010

Pro holky, které se nezajímají jen o BH, ale taky o kluky :D

28. dubna 2010 v 15:29 | Verča |  Ostatní
Ahoj, líbí se vám nějaký kluk a nevvíte jak na něj zapůsobit? Docela snadno ... tady to máte:

1.

Udělej něco, abys ho upozornila na své rty

Holka, která si maluje pusu, olizuje rty nebo pije limonádu brčkem, klukům vždycky připomene líbání!

2.

Oblečení dělá divy

Obepnuté džíny a tričko s výstřihem až do pasu? To je nuda! Sice určitě upotáš jeho pozornost, ale rozhodně ne k tomu nejdůležitějšímu, co na tobě je - k tvému mozku. Zkus triko se zábavým obrázkem (třeba postavičkou z Happy Tree Friends), nebo vtipným provokujícím nápisem.

3.

Trochu protáhni pusu na rozloučenou

Trochu víc a trochu těsněji se k němu přitiskni a z obyčejné kamarádské pusy na rozloučenou se může hodně lehce stát velké líbání!

4.

Pohlaď se

Ale zase to nepřeháněj! Nejsi žádná pornohééérečka:-) Projeď si rukou vlasy, protáhni se, pohlaď si bříško, uhlaď si sukni... Kluci jsou naprogramováni tak, že je hned napadne, jaké by to bylo, kdyby se tě tak dotýkali oni!

5.

Nabídni mu něco sladkého

Neobdivuj ho zdálky, ale nabídni mu něco, čemu neodolá. Zkus třeba čokoládu, nebo bonbon. Jednak ho na sebe upozorníš a za druhé... čokoládě skoro nikdo neodolá:-) Než se naděješ, dostane chuť na něco ještě sladšího!

6.

Hvězdný tip

Mám rád holky, které mají svůj vlastní styl. Je jedno, jestli se oblékají jako hiphoperky, punkerky, nebo ve stylu hippie. Musí být prostě něčím zajímavé, to mě dostává! - Joel (Good Charlotte)

7.

Pořiď si triko nebo kšiltovku s jeho oblíbenou kapelou, značkou, apod.

Upoutáš tak určitě jeho pozornost a hned se spolu máte o čem bavit. O tom, co máš na triku nebo čepici bys ale určitě měla něco vědět, jinak by mohl nastat místo vysněné konverzace celkem slušný trapas.

8.

Flitruj s ním

Nejspolehlivější zbraní na kluky jsou lichotky! Ale nepřeháněj to. Občas mu pochval triko, boty, vlasy, nebo třeba bágl. Je to nevinné a přitom svůdné. Třeba pak zatouží vědět o tobě víc, než jen to, že jsi všímavá...

9.

Vodní hrátky

Nemusíš se před ním hned předvádět v mokrém průhledném tričku. Stačí, když tě uvidí s vlhkými vlasy... hned si tě představí ve sprše ,-)

10.

Vtipné doplňky a vychytávky

Pokud chodíš na diskotéky, pořiď si vtipné lákadlo, třeba srandovní tričko, okouzlující a zábavné boa, upíří zuby, nebo třeba čelenku, jakou nosí Miss. Určitě upoutáš pozornost a pokud se mu líbíš, hned se s tebou má o čem bavit!

11.

Odvaž se... od kámošek

K větší skupině holek se žádný normální kluk dobrovolně sám nevydá. Nikdo přece nechce dostat košem před obecenstvem! Když budeš sama, máš větší šanci, že tě osloví. Proto se alespoň párkrát za večer trhni od party a jdi se upravit na záchod. Samozřejmě kolem něj.

12.

Vraž do něj

Jemně se o něj otři v nějaké tlačenici, v autobuse, nebo ve frontě a pak se omluv, i když tě to určitě nebude ani trochu mrzet... a jeho asi taky ne :-)

13.

Vyblejskni ho!

Nos sebou foťák a když vidíš zajímavého kluka, hned si ho vyblejskni. Vsaď se, že k tobě hned přijde a bude se zajímat, jak na fotce vypadá, proč ho fotíš, atd. Výmluvy už jsou jen a jen na tobě. Přiště už někdo třeba bude fotit vás dva!

14.

Roztomilost sama

Nikdo neodolá malým štěňátkům! Vezmi svého malého chlupáče na procházku, nebo si pořiď krásný kašmírový svetřík nebo bundu s umělou kožešinkou... bude mít chuť se tě dotýkat!

15.

Společné tajemství

Všimla sis něčeho, co se ti nechce roztrubovat před všemi? Svěř se šeptem svému miláčkovi... Pocit společného tajemství sbližuje!

16.

Zhypnotizuj ho

Chce se ti spát... spááát... spááát... Ne, fakt tím nemyslíme, abys mu dělala tohle. Snaž se mu koukat pět vteřin do očí a pak se otoč. Počítek do deseti, podívej se na něj a usměj se. Tak... a máš ho ve své moci!

HEhe .. :D

27. dubna 2010 v 16:34 | Verča |  Život u nás
Soooorry, ale on nejel blog a teď se mi seká kompl, stále, bude muset do opravny, takže asi nebudu mít net :((( snad se to vyřeší, zítra ještě napíšu a zkusím oběhnout, poku u vás nebudu, tak sry, ale asi to zase klekne! :(((((((((

Vracím se, od Pondělí články!!

25. dubna 2010 v 20:55 | Verča |  Oznámení
Myslím, že stačí Název, od pondělí zase obíhání a stálé články (ovšem mám o jeden trénink víc, takže teď mám tréninky: PONDĚLÍ, ÚTERÝ, STŘEDA, PÁTEK, takže občas asi nebudu stíhat, snad mě omluvíte, promiňte, ale nemůžu za to :/)


+SR+

22. dubna 2010 v 13:14 | Verča |  Ostatní
MÁME NEW SR!!

je jím Lanya:

Rychle sem sem zaběhla a přinesla .. :D

22. dubna 2010 v 13:13 | Verča |  Život u nás
To je Titulek co?! :D mno nic, jen sem vám tady našla video o Barbarovi, sou tam fotky, který najdete na netu, ale některý sou opravdu krásný + je u toho i popisek (sice anglickej, ale jde přeložit) co se mu stalo:


Promiňte! :/

20. dubna 2010 v 17:28 | Verča |  Život u nás
Ahoooj, sorry, že nic nepíšu, ale blíží se mi přijímačky (tento čtvrtek) tak prosím pochopte, že se potřebuju učit, dneska sem u toho ležela už 2 hodiny a půl ... fakt sooorry, ale do pátku tu nic nebude. je mi to líto. Páá (snad to chápete)

Příběh .. :)) FOTOpříběh

18. dubna 2010 v 17:42 | Verča |  Život u nás
ahojky! Mám pro vás fotopříběh, dám ho sem buď večer a nebo až zítra (jsou tam všichni koníci z ranche - takový seznamování) Blue projevila k Romíkovi svoje city!! (Lucka: to mi připomíná emo rap!)

Romance in the rain

18. dubna 2010 v 15:37 | Verča |  Breyer koně
Jméno: Romance in the rain (roméns in d rejn)
Show name: Baiser Romeo
Věk: 4 roky
Pohlaví: hřebec
Zaměření: výstavy, drezura
Velikost: Traditional
Já o něm: Mám ho ráda, je to takovej náš velkej učeň - je hoodně učenlivý. Za dva dny se naučil pasáž, což je výkon nade vše!
Foto: doma v bytě

Romance
Romance in the rain!

Listern

18. dubna 2010 v 9:48 | Verča |  Breyer koně
Jméno: Listern
Show name: My love
Věk: 4 roky
Pohlaví: hřebec
Zaměření: dostihy
Velikost: Stablemates
Já o něm: je mazlivej, má rád společnost, pod sedlem je občas divokej, ale je moooc hodnej a ooobří mazel - namalovala sem ho podle živýho koně, kterej najednou zmizel z mýho života = Upe MILUJU! :-**
Foto: doma v bytě


Listík
Listern

Onyx

18. dubna 2010 v 9:38 Breyer koně
Jméno: Onyx
Show name: -
Věk: 3 roky
Pohlaví: hřebec
Zaměření: výstavy
Velikost: Classic
Já o něm: Je hodně mladý, takže ještě nemá "pravou povahu" se kterou nám bude růst. Ale zatím je dcl hodný a důvěřivý.
Foto: doma v bytě

Onyx
Onyxeeek

MÁM JMÉÉÉÉÉNO!!

18. dubna 2010 v 9:35 | Verča |  Život u nás
Už mám jméno pro Andalusana!!! Nechte se překvapit :P

Udělám:

18. dubna 2010 v 9:15 | Verča |  Život u nás
Taky dneska udělám profily koníků, ale dneska mám "oslavný den" narozenin, takže tady moc nebudu, jen teď ráno a... dám se profily new koní - zatím bez fotek

Vzpomínám .. !

18. dubna 2010 v 9:14 | Verča |  Život u nás
Jo, pořád vzpomínám na Fun Day. Jo, byla to prostě bomba a určitě to znovu zopakujem! Na příští Fun Day sem se rozhodla vzít více koní, než jen dva :P :D . Na příští FD chci vzít určitě Black Andalusana, Onyxe, Chillyho, Bluegrass Bandit, Theodore O´connor, Portoriko. Ty musím určitě vzííít!! A udělám i scénku, ptž pak budu mít  víc šancí na výhru, ale o výhru mi nešlo, byla to sranda :D nejlepší byla Zigina scénka ... Chilly jako zajíc - bomba jako :D

Fotky dám, ale až zítra, ptž je dočasně vybitá baterka :/

Dneska upe mazeckej den!! <3

17. dubna 2010 v 19:05 | Verča |  Život u nás
Jojo, dneska upe super den. jak víte, jela jsem na FD, dneska (s většinou sem se tam potkala a bylo to super). Bylo to úúúžasný a sem ráda, že mám nový zkušenosti, příští rok jedu na 100% znova!!

Dostala jsem:
1x deka
1x Onyx

Koupila jsem:

Ukradla jsem:
Bohužel niic :((

Vzala jsem si:
1x časopis
1x časopis
1x časopis
1x časopis
1x katalog 2008
1x katalog 2009

YAHOOO!! :))) - po druhé!!

16. dubna 2010 v 17:22 | Verča |  Život u nás
Jéé, sem vám to zapomněla říct, možná vám to je jedno, ale třeba některým ne :))

Mám 19.4. narozky, tak se mooooc těším. Doufám, že něco dostanu (sem zlobila :D) po vás samozřejmě nic nechci, když mi něco budete chtít dát, neurazím se, ale není to nutné. Moooc se těším a udělám párty ve dvou!! Viď Lucko?! :D:D:D

YAHOOO!! :)))

16. dubna 2010 v 14:07 | Verča |  Život u nás
Jupííííí!! Zítra je FD Brno, č.1, tam jedu. Mooc se těším!! Myslím, že to bude: super, bomba, bezva, cool! :D:D:D

Takže sou u nás přípravy v plném proudu .. ok moc ne :D berem s sebou Chillyho a Blue. Oba mají ohlávky od Lin, takýe nemám starosti a na scénku sem neměla čas a ani materiál, takže tu bohužel nemám :(( Kdo tam jedete? 

Budu a nebudu .. xD

15. dubna 2010 v 16:51 | Verča |  Spřátelené ranche
Vše co se týče obíhání (jak vás budu JÁ obíhat)

1. Budu obíhat obden (po,st,pá,ne,út,...)
2. Budu se snažit dělat co nejdelší komenty
3. Po delší době nepřítomnosti okomentuju jen články za ten den, kdy sem k vám šla (pokud nebudete mít new tak z předchozího dne)
4. Většinou obíhám až na večer a někdy to ani nestihnu ptž mám tréninky, tak to prosím berte na vědomí (teď mám zkoušky, takže učení!) 
5. Pokud máte pozastaveno, označím vás v menu černou barvou a musíte mi dát vědět, až pozastaveno NEBUDE, jinak nebudu obíhat

Toto je 5 zlatých a těch asi největších pravidel, který se budu snažit dodržovat + toto:

6. Když sem občas nenapíšu žádný článek, tak prosííím pochopte, že třeba nevím o čem psát a nebo na to nemám náladu

Díííky :-** <3

Dcl jj :))

14. dubna 2010 v 17:37 | Verča |  News
Ahojky! jen sem vám chtěla říct, že se mi dcl líbí vaše navštěvování mého ranche. Pokud to takhle půjde do konce týdne, zevřejním je (sice sem měla už i vyšší, ale nechtělo se mi to psát) :D i třak mooc díky, že sem tak chodít (někteří)

:)) Taky sem se rozhodla, že "změním pravidla" pro SR, nebojte, nebudou zkoušky a ani nebudete muset obíhat každej den, spíš změním to co dělám já :))

Ahooj!!! :))

13. dubna 2010 v 15:44 | Verča |  Život u nás
Achoooj holky moje zlatý :-*

Mám se dooobře, dneska sme psali ve škole test akorád ze Zemáku a to bych měla mít +,- dobře :)) . Z matiky a Čj sme dostali písemky včera a z matiky mám 1 a z ČJ 2, ale už bylo ... za dvě chyby dvojka, takže známky dcl blbý ... byli 4 jedničky :D


Ranch
Ani nevíte, jak začala Klára šílet kvůli FD. Vůbec nevím, proč ona z toho má nervy, když tam ani nejde :D ona je prostě nervačka od narození, nechám ju ať se věnuje dál Schleichům a Breyery nechá na mě! Jak už jsem psala dřív, zákazníci k nám už jezdit nechodí a abych pravdu řekla, je to tu takhle lepší, nikde malý děti a koně mají víc klidu. 


Koníííci :))
Dneska vám je všechny vypisovat nebudu, ptž by to bylo zase moc dlouhý :D. Blue a Chilly už jsou zase v "sobě", prosím vás, ne doslova! :D Teddy tráví většinu času tím, že stojí a kouká na ně, ale taky se teď začal věnovat víc synkovi, což moc nechápu :D
Schleich se mají taky dobře. Mají teď rozhodně víc "volnýho času" kvůli těm zákazníkům, to je fajn.

Ok, už je zase dlouhý, co?! :D Ok, tak to stačí ... pááá jdu oběhnout