PRODÁVÁM (SKORO) VŠECHNY KONÍKY I PSY, PIŠTE SI O NĚ DO KOMENTÁŘŮ NEBO NA verca.brzobohata@seznam.cz

Březen 2010

Hmm ... :((

31. března 2010 v 21:48 | Verča |  News
Mám takové zlé tušení, které si zaslouží samostatný článek.

Mno ... vidím, že Březen ... dopadl katastrofálně, nechidla jsem k vám, nepsala jsem články a moc mě to mrzí. Nerada bych o vás SRčka přišla, ptž vy, které ste mi zůstaly ... bych tu ještě ráda vídala ... je mi jasný, že sem SR na hovno (alespoň poslední dobou ... ) a chci jen abyste věděly, že mě to mrzí a budu se snažit s tím něco dělat ... teď bohužel nic dělat nemůžu, takže ještě jednou ... 


OD 1.-4.4. 2010 JSEM PRYČ!!! (zítra tu jsem do 16:30)

Jááj!

31. března 2010 v 21:43 | Verča |  Život u nás
Já:
Mám se fajn, dneska škola pohoda, doučko se ségro = katastrofa (ségra jako moje učitelka, mě může mlátit!), trénink = great aaa ... to je asi all

Koně:
Breyer
Dneska sem na ně vůbec neměla čas, ale dostali novou vodu, která ještě není upe vymyšlená, seno a "semínka" :D
Schleich
Ani u těch sem dneska nebyla, ale Klára jezdila Spartaka,Linda zase lancelota, Tomáš má v pohodě tu tuku, takže si vzal Doubleho, kterej nebyl pořádně už 2 měsíce pod sedlem ... takže chudák Tom, ale i chudák Double, Tom mu dá zabrat!


Ranch:
Obyč .. 


WEB:

OPĚT TADY OD 1.1.-4.1.2010 NEJSEM!!! Jedu pryč, ale zítra ještě články + obíhání bude (do 16:30)

Jdu na další články! 

Kdo je hezčí?

31. března 2010 v 21:37 | Verča |  Ostatní
Kdo je z těchto dvou koníků hezčí podle VZHLEDU?

Dole je anketka

Zítra, pozítří, popozítří, popopozítří až do neděle ..

31. března 2010 v 21:34 Oznámení
heh ... sorry, ale já tu zase nebudu, sou prázdniny a jedu pryč. Moc se omlouvám, teď sem dám ještě asi tak 4 články a pak ... sem přijdu ještě zítra a taky sem chci dát 4 články. A OBĚHNU!!!

1. fotopříběh

30. března 2010 v 17:36 | Verča |  Fotogalerie
Odpoledne začali hřebci pomalu otáčet hlavy k naší Blue
:D
Blue dostala jakousi žízeň ... 
Blue: Mám ... nějakou žízeň

žíža
Chilly: Nechceš se jít se mnou napít krásko?

------------------
Sorry, ostatní fotky mě nejdou vložit, netuším proč, takže tady máte aspoň jen text:

Chilly: Nechceš se jít se mnou napít krásko?
Blue: Jo, ráda, ani nevím, kde je tady potok
Teddy: héééj počkejte na mě
Chilly: (myslí si) Super Teddy a teď zase odlez!
Teddy: Tak co, jak se máš Blue?
Blue: Jo fajn a ty?
Chilly: Hmm ... ta voda bude určitě super!
Blue: (myslí si) heh ... ten žárlí, chce to zakecat :D
Teddy: Nech Blue mluvit Chilly!
Blue: Jo, já se mám taky dobře Teddy a nechceš se jít se  mnou a Chillym napít?
Teddy: Moc rád (myslí si) ona po mě asi jede!! <3
Chilly: (myslí si) SAKRA!
Blue: Tak honem kluci!!
(doběhnou k potoku)
Blue: Hmm, ta voda je dobrá
Chilly: Jojo, to je, nechceš se ještě vykoupat Blue?
Blue: Tccc, ty drzoune!
Chilly: Co já?!
Teddy: Hele, neobtěžuj dámu, jasný?
Blue: (myslí si) Ten je milej! 
Chilly: Já ju neobtěžuju, ptám se jí, nenutím ji do toho snad, ne?
Blue: No tak kluci, nehádejte se! 
Teddy: Jo, nech toho Chilly ... seš trapnej
Chilly: To říká ten pravej kterej ho má tak krátkýho!!
Teddy: Ty ... ty ... běž do pi ... do pytle!!! 
Blue: Pojď Teddy jdem pryč
Teddy: S radostí! Sbohem Chilly
Chilly: Bez boha Teddy! Páá Blue!
Blue: Čau, čau!

BLESKOVKA 7.

30. března 2010 v 17:15 | Verča |  Soutěže
Tady je bleskovečka:

Otázka:
Koník na obrázku ... kdo to je? prosím celé jméno :)
Odpověď:
stačí napsat jméno
Výhra: 
Diplomky


Kdo jsem?

Noviinky!! :))

30. března 2010 v 17:09 | Verča |  Život u nás
Ahoooj!!

Já:
Mám se dobře. Dneska bylo venku sluníčko, super, tak sem se trošku opalovala, doufám, že to bude poznat ... časem :D . Ve škole dcl pohoda, ale musím se teď pořád učit, přemýšlela sem nad pozastavením, ale nakonec to udělat nechci. V neděli sme byly s mamkou a ségrou nakupovat ve Vaňkovce ááá ... mám 3 nový trička, ale dostanu je bohužel až v narozkám, který mám AŽ 19.4. ... takže ještě dlouuuhá doba a nemůžu to vydržet!!


Ranch:
Na ranchi se teď ve velkém pracuje, protože teď se pořádá hoodně závodů. Lancelot pojede na soutěž v parkuru a doufám, že bude mít šanci na výhru. Linda s ním pořád trénuje a Lancíkovi to docela jde. Spartaka chceme vzít na dostihy, není to moc velký závod, takže ten by vyhrát měl. Holky teda mají pořád koho trénovat, obzvášť na drezuru ... drezurních závodů je teď upe, upe nejvíc!


Koně:
Breyer
Ti se mají moc dobře, u babičky sem udělala nějaký fotky bandit venku, ptž ta venku byla te´d vlastně poprvé, takže byla moooc ráda, že se vrací do přírody kam patří. Fotky se mi docela povedly a chci je sem dát ještě dnes, ať tu máte pořádnej přídavek článků. Teddy a Chilly pořád před Bandit machrujou, ta se chudinka krčí v koutku, ptž neví, čeho je Chilly schopnej .... :D
Schleich
Targa přijali do stáda všichni dobře. Je teď velmi oblíbeným hřebcem, ovšem náš kráásnej andaluskej hřebec Spartak pořád u všech klisen vede. Tara má pořád bolesti, ale zajímavý je, že se ty bolesti teď trochu mírní. Nevíme ještě termín, kdy porodí, ale snad brzo, na hříbě se těšíme a doufám, že bude v pořádku.WEB:
Na webu se nic konkrétního neděje ... dneska velký přísun článků!!!!

Páááááá

promiňte, promiňte, promiňte!!!

30. března 2010 v 16:59 | Verča |  Život u nás
Sorry, já se opravdu omlouvám, že tady nebyl ani fotopříběh a ani já ... já sem ten fotopříběh udělala a pak sem klikla na takovýto ... Určit datum zveřejnění, mno a pohoda, pohoda a uložilo se to!! Pak přijedu od babičky a tady nic, nechápu, ono se to prostě smazalo bo co, ten blog, mě se*e!! Jináák ... promiňte, že tady nejsou news, je mi to líto, že vás tak šíleně zanedbávám, takže dneska udělám co nejvíc článků a oběhnu!!! <3

Další news

26. března 2010 v 19:46 | Verča |  Život u nás
Ahojky, jak se máte? Viděla jsem, že vás docela Blue nadchla, takže dneska napíše newsky o ranchi a koních (Já, Web = píšu já)

Mám se dobře, dneska byla mooc sranda. Po škole jsem šla na chvíli do našeho "školního" parku. Tam sem se bavila se dvěma kámoškama a pak tam přišel jeden kluk, pak druhej, třetí a za chvíli sme tam byly s holkama v klučičím kroužku. Jeden má berle a začal na nic dělat freestyle (prostě chytrej kluk! :D se nedivím, že má ty berle)


Koně
Ahojky, ano, ano, toto píšu já, vaše kláásná Banditka, ok svoji krásu tu teď vychvalovat nebudu. Jelikož jsou to moje poloviční a zároveň 1. novinky, chtěla jsem vám trošku pozměnit styl, ale to mi Verča nedovolila a tak jsem jen prohodila Ranch a Koně. 
- BH
My jsme dneska měli den plný sluníčka a opalování (ale Verča mi nedala opalovací krém, takže jsem se spálila!). Hřebci na mě pořád něco zkouší, vůbec nevím, co si od toho slibují. Teddy je mooc milej a jsem ráda, že ho opět vidím, ale ten Chilly, on je pěknej, kráásnej, ale je to prostě machýrek a o takový klisny jako já opravdu nestojí.
- SCH
O těch moc nevím, jen vím že někdo křičel v hale a pak se chvíli ošetřovalo, ale vše dopadlo dobře. Taky Tom se dneska promenádoval ... koupil si nové jezdecké boty a pořd chodil před ostatníma. zase machýrek. TCCCC!


Ranch
jako vždy, prostě to normální co se dělá na ranchi. Uklízelo se, zametalo, čistilo, kydalo, mazalo a spouustu dalších činností! 


Web
Táák, Blue se vyjádřila a teď mě sem konečně zase pustila, má to docela dlouhý ... jen sem vám chtěla říct, že zase jedu k babičce, takže sobota a neděle, nic ... soorry, že tady pořád nejsem, teď ... březen je prostě hrooznej! Ale dám vám sem na sobotu Fotopříběh 


Mějte se pááá
(Blue) ÍÍhoj!

Bluegrass Bandit píše

25. března 2010 v 16:50 | Bluegrass Bandit |  Naši koně mluví
Ahojky! promiňte, přišla jsem trošku později než jsem psala,ale Verča mě učila psát pořádně na počítači a teď po mě opravuje chyby. Chtěla bych vám napsat svůj příběh úplně od začátku.

Můj model byl vytvořen v roce 2008 a v roce 2009 mě a další Bluegrass Banditky chtěli začít prodávat. Já si toho moc nepamatuju, protože jsem neměla všechny části svého těla pohromadě, ale nakonec jsem si vzpomněla. Začínala jsem jako dvoudílný bezbarvý kůň, prostě hrůza vypadala jsem, jako bych právě vyšla z hrobu. Potom mě opatrně slepili (pamatuju si na nějakou starou paní se studenýma rukama) a začali mě barvit. Moje barvy vypadaly tak krásně! Nádherná šedá barva sem tam s kombinací černou a mojí původní bílou barvou, té ovšem moc nezůstalo. Nakonec nějaký pán rozhodnul, že všichni (Bluegrass Bandit, Little Tahoma, atd.) máme přijít do malých a nepříliš útulných krabic. V té mé se mi docela líbilo, ale pak mě tam připevnili drátky a to už na mě bylo moc, byla jsem vyplašená co se to děje ... ale nějak jsem se to nemohla dozvědět, jen jsem slyšela ubohé nářky ostatních klisen. Já z nich byla nejodvážnější ... xD. Najednou nás bylo hrozně moc ... všude samí Breyeři, opravdu nás bylo hoodně! Bylo nás tolik, že nás museli převázat obrovskými lany, aby někteří z nás v té nemožné krabici nevypadli z té vysoké hromady. Nalodili nás na loď. A my se jen modlili, co dál bude, protože s lodí jsme nechtěli mít nic co do činění. Hrůza, pořád nás to houpalo ze strany na stranu, občas jsme se málem převrátili, ale zachránili nás další obrovské náklady na lodi. A pluli jsme, a pluli a pluli. Pluli jsme podle mě hodně dlouho, ale jak dlouho to vám nepovím, protože jsme byli ve velmi tmavé místnosti, takže to vypadalo ... černě. Vedle sebe jsem nakonec objevila velmi příjemného valacha, Theodora O´connora s kterým jsem tam zažila opravdu zajímavé okamžiky! Konečně jsme dorazili na ten správný přístav. Theodor jel se mnou a ještě Littluška a ostatní koně, se kterými jsem se nestihla úplně seznámit. Z přístavu následovala hodně dlouhá a drncavá cesta. A stejně jako na lodi, jeli jsem a jeli a jeli. Konečně auto zastavilo a nás vynesli ven do ... velké špíny, hluku aa ... nejhorší na tom bylo, že nikde nebyla žádná tráva, jen pár seschlých stromů. A tímto můj příběh končí, protože naši milou Appalosku (tím myslím Lauru) všechny znáte (prej teda) aaa ... tam jsem byla pěkně uložená. Jednou pro mě akorád přišla taková ženská ... aaa tady můj přiběh končí a BUDOUCNOST ZAČÍNÁ!!!!

...
:))

Jméno: Bluegrass Bandit
Show name: Afrodite
Plemeno: Tennesijský mimochodník
Barva: Grošáček 
Cennost: 4/10 tento model je krásný a ve velkém množství kupovaný, ale vzácný zase tak není
Stabilnost: 8/10
Nebezpečnost ulomení, apod.: 5/10 Hřívu má "odstátou" takže tam nebezpečí hrozí a docela tenký kořen ocasu

Myslím si, že už jsem vám toho s pomocí Verči napsala hodně, tak ... tohle je asi  celé, mějte se pěkně, ahooojík!

Vymýšlení ... 8-)

24. března 2010 v 20:52 | Verča |  News
Ahojky, tak jsem se ještě dneska odhodlala přijít a chci se moooc omluvit koníkovi, že jsem k ní nechodila, ale jaksi sem zapomněla na nové stránky, chodila pořád na staré a divila se, že tam nic není :D ok ... mno kolem toho vymýšlení ... mám tady pár věcí ohledně BH, vím, vy mi asi moc neporadíte, ale mohly byste to zkusit ... u něčeho je vzadu hvězdička ... ta možnost se mi líbí víc, tak tady to je:

Vymyslet pro BH:

1. Výběh
a) před boxama (ohradila bych to tam) *
b) za stolem (krásný místo, nezavazeli by, ale jsou tam šňury, ptž je blízko zásuvka)


2. Žlab
a) papírovej
b) plastelínovej
c) kartonovej *
d) dřevěnej *


3. Kruhovka
a) prostředek pokoje
b) za stolem *


4. Jak udělat vodu?
a) obyč (z kohoutku, normální voda)
b) modrá nálepka (jakože voda)
c) neřešit *


5. Jak udělat jídlo?
a) semínka :D *
b) usušená tráva
c) bobkový list
d) neřešit *

JUPÍÍÍÍÍÍ, JUPÍÍÍÍÍÍÍ, JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!

23. března 2010 v 19:20 | Verča |  Život u nás
Ahojky! Mám se upe suprově a myslím, že většina z vás ví proč, přijela k nám ... BLUEGRASS BANDIT!!! ÁÁÁ ona je tak krásná, opravdu se mi moc líbí, má strašně krásně tvarované tělo a krásné groše, samozřejmě chyba se na ní najde (ovšem nevím kde a jaká ). Opravdu sem stráášně šťastná. Jinak dneska ve škole ... mno máme prostě new učitelku do ajiny, ptž ta naše má zlomenou nohu (chudinka, mališká = IRONIE!) ... mno a tak ta nová ... ona prostě neměla v naší třídě křídy a my máme na jednom konci třídy dveře a druhým konci třídy skříň a ona šla k té skříni, otevřela ju a prej takový: Aha, toto nejsou dveře! Celá třída upe výtlem :D. Jinak na ranchi se toho dělo mooc, připravovalo se vše pro Blue a taky se dělali všechny ty práce, který sou potřeba, ježdění, kydání, krmení, čištění, uklízení, mazání, a spoooustu dáálšííích věěcíí! Když Blue přijela, nevěděla jsem jaký jí mám dát box, chtěla jsem aby byla v té new stáji (tam jak je teď Chilly a Teddy), ale nakonec jsem se rozmyslela a dala jsem ji do stejné poličky, ale má jinou stáj, tu jakou dřív měla Tara. Jo a Tara ... dneska měla pořádné bolesti, museli sme volat vetíka, jesi se jí nestalo něco vážného, ale prý je vph, ale plostě se blíží porod. Jo a to překvapení, máme dalšího nového Schleicha ... je to Fríský hřebec, Targo. Taky mooooc klásný, ale na Bluegrasku, moji travičku opravdu nemá

Dlouhý článek, že? Tak já jdu dělat profily koním a oběhnout :)

Hm ...

21. března 2010 v 11:17 | Verča |  News
Pro Lea Parkr, Karča88


Návrat!!

20. března 2010 v 18:01 | Verča |  Život u nás
Ahoojky! Ani nevíte jak sem se na vás těšila, ale dneska vám napíšu dlouuuuuuhý článek, ptž vy si to zasloužíte (skvělá návštěvnost, opravdu excelentní)


Já:
Mno, tak mám se upe úžasně, ptž sem se před horkou půl hodinkou vrátila domů a sem šťastná, že jsem tady, hrooozně sem se těšila (pro Lucku: NA NĚJ NE! :D). Jinak na horách bylo taky báječně, měli sme tam skvělý počasí, akorád jeden den sněžilo a to celej den, to bylo hrooozný, jinak počasí vyšlo. Nohy mám z bot otlačený, ale co se dá dělat, zalyžovala jsem si dobře. Jinak ... mám pro vás hooodně velké překvapení ... kdy ho chcete vědět? Jo, ale ... bohužel ještě nemám Blue, musím se zeptat Appalossky jesi už dojeli ... a musím pro ni co nejdřív dojet, už se na ni moooc těším!


Ranch:
O ranchi vám toho moc nepovím ... ale Klára říkala, že tady bylo vše v pořádku a (k počítači se vecpala Klára, takže toto bude psát ona :D) Ahoj, tady Klára. Na ranchi je upe krásně, sníh tady už skoro všechen roztál a konečně si můžeme užívat krásných vyjižděk do přírody a pořádně dlouhých. Jak už Verča říkala, má pro vás překvapení a to překvapení je tak krááásný (bohužel Blue to ještě není )


Koně:
(píše Klára)
Koním se tu celý týden dařilo dobře, akorád jim začínají vadit mouchy, ale co se dá dělat. Hřebci se celej den měli dobře, byli venku ve výběhu a pár z nich na vyjižďce. Klisny, přemýšlíme, že bysme mohli některou naši klisnu připustit, jo to mi připomíná Taru, už má velikánská břicho a hříbě je v pořádku, tak doufáme, že se to už v tomto stádiu nepokazí . Valášci si taky užívali, jak jinak, ti sice většinou bývali v hale s dětma, ale i tak, užívali si výběhu a přírody tak jako ostatní. A o Breyery .. o ty sme se my "malí" start nemohli, ptž ... sme holt na ně moc malí :D, ale teď přijela Verča a hned jim vysála stáje (njn, vysála :D) aaa, krmení tam měli hoodně, ptž Verča mi to tady hezky nachystala, tak stačilo akorád jednoho koně vypustit a bylo to ... nakrmeno. ve výbězích moc nebyli, ptž bysme je tam nezvládli odvést, no a podle toho to teď vypadá, máte vidět Teddyho, běhá sem a tam a Quick taky.
(píše Verča)
Doufám, že ste se už podívali do Breyerů na jejich new Show name ... myslím, že některý sem mi opravdu povedli (že dobře znějí), ale všechny na koně podle mě dokonale sedí.


WEB:
Heh, mooooc díky, že jste tu tolik chodili ... ještě se podívám kdo tady nechal nejvíc komentů a tomu budu mooc vděčná, ptž návštěvnost se opravdui vydařila!!!

Chilly

19.března

19. března 2010 v 14:43 | Verča |  News


Hele, už se zítra vrátím ... myslím, že budu mít absťák ... dlouuuho sem nebyla na netu a svých SRček a NA 100% my teď všechny chybíte!! Jo to mi připomíná, ža jak se vrátím, pojedu si pro BLUEGRASS BANDIT!!!! JOOOOO!!

Dneska nwm co vám sem mám dát, ale ... určitě teď ještě na něco přijdu ... taaak třeba.


Koho máte radši:

1.Mon Gamin/Idocus
2. Water/ Wind
3. Bluegrass Bandit/Kuchi
4. Esprit/ELCR
5.Fire/Secretariat
6. Rags to Riches/Barbaro
7. Fox/Fall
8. Bluebell/Sheik
9. Louskáček/Belle
10. Starlight/Prencer

18.března

18. března 2010 v 7:00 | Verča |  News


Jej, co dneska dám za článek ... hmm ... co takhle, kdo se vám líbí víc hmm?? Ok, prostě tady máte dva koně a dole je anketka, hlasujte kdo se vám líbí víc, potom vyhodnotím jako bleskovku 6. jo a tu TEĎ KONČÍM!!

Keltec Salinero:

Idocus:

Jak se mám?

16. března 2010 v 14:31 | Verča |  Život u nás


Myslím, že právě teď sedím rozvalená v lanovce, už mě bolí nohy jak tady pořád něco dělám :D! Doufám, že i vy se tady máte dobře a chodíte ke mě, budu moooc ráda když si mě nesmažete, ptž ... jak víte JSEM NA HORÁCH a nemůžu k vám chodit, což mi je hrooozně líto. Fotešky vám chci dovést, takže se na ně těšit můžete. Zítra sem chodit nemusíte (nebude tu ŽÁDNÝ nový článek) Až přijedu, budu se snažit bejt zase super SR, teď stojím za nic, mno nic, aby z toho nebyla slohovka, tak se mějte, jdu lyžovat, pááááá

Bleskovka 6.

15. března 2010 v 9:00 | Verča |  SoutěžeDalší bleskovka!!

Otázka: Kolik je na obrázku koní?
Odpověď: Stačí napsat číslo ...

Na pobavení ... začátek začneme vtipně :D

14. března 2010 v 7:00 | Verča |  News


Po dobu mé nepřítomnosti tady máte pár mých fotek, sou sexy, ne? Ok, sou hrozný, ale prostě ... hrůzy se ukazují víc jak hezký věci, ne? :DTáák, doufám, že ste se pobavily ... ok, teď abyste se ještě zabavily, vyberte si jednu fotku a napište k ní vtipný koment, nejvtipnější odměním (třeba nejen diplomem)

Hotovo ...

12. března 2010 v 14:46 | Verča |  Život u nás
Supééér, právě jsem dopsala všechny přednastavené články a chci opět zopakovat, že od 13.3. do 20.3. jsem na horách. Budu ráda když si mě nesmažete a já hned jak 20.3. přijedu, zapíšu se do všech zápisů. Možná se tu stavím ještě večer, ale nwm, nwm, ptž se musím chystat na hory. Mějte se hezky, páááá