PRODÁVÁM (SKORO) VŠECHNY KONÍKY I PSY, PIŠTE SI O NĚ DO KOMENTÁŘŮ NEBO NA verca.brzobohata@seznam.cz

Únor 2010

Mooc se omlouvám Leny ... :((

28. února 2010 v 18:41 | Verča |  Soutěže
Tady je ještě diplomek pro Lenysku, zapomněla jsem ho vložit ptž jsem ho přehlídla, ale udělala jsem ho ... tady je a ještě 100x ploooomiň!

Jupíí YEY! xD

28. února 2010 v 13:34 | Verča |  News
Za chvíli jdu s Luckou (ze SSD) ven, takže se těším, pokecáme a začnem dělat seznam věcí, kerý si vezmem s sebou k bábí. Páá (napíšu ASI večer)

Ufff! Ty diplomky mi daly zabrat, ale jsou tu!

28. února 2010 v 11:37 | Verča |  Soutěže
Tady jsou diplomky, dala sem si s nimi práci, ale jsou dělané v malování, takže sou pěkně škaredí! Mooc se omlovám, ale nemám PhotoFilter


Pro Adriu

Pro BEBETKU


pro Karču88


pro kate


Pro Katyy


Pro koníka


Pro Arabku


Pro LuckuPro Elen


pro Evíska


pro Steeplepro Verčíka

Bleskovka 3. - vyhodnocení

27. února 2010 v 21:15 | Verča |  Soutěže
Všichni jste odpověděly správně, ano je to Onyx (FD Brno) , jasně může bejt i Frýdland!
Takže všem gratuluju a diplomky sry, ale až zíítra

KONEEEEEEC

27. února 2010 v 20:00 | Verča |  Soutěže
KONEEEC 3. BLESKOVKY, DIPLOMKY ZA CHVÍLI A NEBO ZÍTRA!

Jo!!! Jooooooo!!!

27. února 2010 v 13:42 | Verča |  Oznámení
Náš Chilly vyhrál u Lenysky 3. místo!! Jsme z toho mooc nadšení!! Mooc děkujem všem za hlasíky a tady je diplomek a medaile!

Bleskovka 3.

27. února 2010 v 12:06 | Verča |  Soutěže
Ahoj!
Kdo je na obrázku? Myslím že to je hoodně jednoduchý!
Blekovka končí večer ve 20:00!


Here ...

27. února 2010 v 9:15 | Verča |  Život u nás
Achooj!

Já:
Rozhodla jsem se, že napíšu prvně novinky a pak udělám ještě nějaký článečky. Jinak tentokrát se mám fakt dobře, jsem hrooozně ráda, že se nejde do školy,ale pouze z jediného důvodu, kterej asi nikdo z vás neuhádne. Elen včera složila básničku ... jaksi předělala Polednici ... a byla z toho taková ... emhh ... viď Elen? Co budete dělat o prázdninách? Já pojedu (asi v ÚT/ST) s Luckou k mé babičce ... tam budem koníky i fotit, takže se těšte


Ranch:
Tomovi zjistili, že má zlomenou ruku, takže teď má sádru. Jinak se cítí dobře, ta ruka ho moc nebolí a ani to není vážná zlomenina, má to spíš naštíplý. Jinak se začíná už zase trénovat, ale jelikož tu není Tom nevíme, kdo si vezme westerňáky, mno asi Klára, ale ještě uvidím, ptž nikdo neumí jezdit tak dobře western jako Tom.


SCH:
Ráno dostali snídani, která jim mooc, mooc chutnala. Klisny nejspíš budou na vyjižďce (mno, tak před 5 min. vyjely) a valaši dneska budou v hale. Hřebečkům jsme se rozhodli dát volno, ptž ... to občas taky potřebujou ne? Tara ssamozřejmě na vyjdu nejela, teď má být v klidu, takže je někdy MAX. na lonži, aby měla nějakej ten pohyb!


BH:
O BH se dneska budu pečlivě starat, už sem jim to slíbila a chci to dodržet. Těším na na FD, bude to sranda ... ale netěším se tam na jednoho člověka, ale to je jedno, nebudu si přece kazit mou skvělou náladu! Mno, ale jinak Quickovi chci udělat nějakou krásnou ohlávku, Stormy a Porty asi dostanou deku, ale ještě to nevím úpe jistě.


WEB:
Myslím, že new dessu si všichni všimli a kdo ne, tak jsou slepý :D ale dobře, oznámím to ještě jednou: MÁME NEW DESS!! Jinak ohledně webu už nic moc, dneska se tu ještě objevím, ale nwm přesně cop přidám, možná něco z tohoto výběru:
Bleskovka
Porovnání koníků
Fotky Quicka

Tak se mějte, jdu obíhat, páá :-*

Nevíte co je s Arabkou?

26. února 2010 v 15:55 | Verča |  Ostatní
Nevíte co se stalo Arabce?! Jí někdo zrušil ten ranch, že? :(

Přednastavené články

26. února 2010 v 15:41 | Verča |  Život u nás
Ahooj!

Já:
Mám se upe blbě! Dneska mám pěkně blbou náladu jak z počasí tak i z jednoho člověka o kterým se už dneska fakt nechci bavit!!!


Ranch:
na ranchi vládne ta nejlepší nálada co kdy na tomto ranchi byla, našli jsem Toma!! Je chudák celej od krve, teď ho ošetřují, potom nám řekne co se stalo, ale pořádně ho mrzí jeho rozbité auto, ale hlavně, že on je v pořádku, do sedla se, ale musí vracet pomalu!!


SCH:
Jsou úplně nadšení, že se Tom našel. Jinak dneska se jede takový menší závod, tak jsme na něj poslali Magdu, která to chtěla zkusit. jela tam se Spiritem, tak snad vyhraje, moc jí to přejeme!


BH:
Jéé u těch sem dneska nebyla, ptž sem neměla moc časíku, ale určitě se za nima zítra a nebo ještě dneska stavím. Moc ráda je uvidím a zlepším si náladu.


WEB:
Chci jen podotknout, že tímto dnem mi začínají jarní prázdniny, na který sem se mooc těšila, takže tady asi nebudu bývat často, ptž pojedeme pryč, ale dneska ještě URČITĚ oběhnu. Ale ... budou často přednastavené články, takže nějaký bleskovky, soutěže, apod.

New dess

26. února 2010 v 14:46 | Verča
Máme new dess od Steeple, moooc díky Steep, je krásnej!!

ZDE!

25. února 2010 v 17:55 | Verča |  Život u nás
ahooj

Já:
Soorry, ale neměla jsem naprosto náladu na psaní článků a musím se přiznat, že teď ji taky nemám. Takže nečekejte nějaký dlouhý ... články :)


Ranch:
Jo vph, až na to, že Tom pořád nikde!


SCH:
Mají se hezky


BH:
Taky se mají dobře, Teddy se dnes bál vysavače :D


WEB:
jdu rychle oběhnout

23.2. 2010

23. února 2010 v 19:16 | Verča |  Život u nás
Ahoooj!!

Já:
Mám se dobře. Dneska ve škole byla pohoda, měli sme koncert a to byl Folk ... bylo to tak hroozný! Filip (ten kluk) mně dneska doprovodil až k baráku, takže jsem se nebála


Ranch:
Na ranchi bylo dnes úplný pozdvižení, Klára volala na policii, po Tomovi už rozhlásili pátrání. Dokonce našli jeho auto. Bylo úplně ... (sry jiný slovo mě nenapadá, takže:) zdevastovaný a Tom nikde. Teď se bojíme jestli někde neleží mrtvej, snad ne, nebudeme to přivolávat (ťuk, ťuk - do dřeva). Jinak dnes byli všichni takový smutní, jak koně tak ...

Teddy nech toho Chillyho!!!!!!!!!!!
Sry já jdu, Chilly sežral teddymu žrádlo a Teddy ho chce zabít a myslím, že Teddymu se to může povést, páááá

TEDDDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KONTROLA ... něco jako hodnocko

22. února 2010 v 21:12 | Verča |  Spřátelené ranche
Ahooj! Chci aby ste mi VŠECHNY napsaly dlouhý koment ke článku. Máte na to čas do 3.3.2010 (máte na to hoooodně času!)

Tady je ten článek: CLICK!

Diplomek od moni!

22. února 2010 v 21:09 | Verča |  Ostatní
tady je diplomek od moni, je kláásný!
Zdroj: Dělala moni (mám ji v SRčkách) za bleskajdu

Joo, pohoda, klídek a tabáček ...

22. února 2010 v 15:20 | Verča |  Život u nás
Ahojky!


Já:
Mám se dobře, dneska vám dopodrobna vylíčím co se stalo ve škole:
1. hodina - Děják - Naše učitelka tam nebyla, takže sme měli supl, přišla tam učitelka ze Zemáku, takže celkem pohoda
1. přestávka - v klidu strávená v lavici :D
2. hodina - ČJ mluvnice - Jojo, taky pohoda, brali sme příslovečné určení ... takže teď už jich umíme 8! Hrůůůza!!
2. přestávka - Přišel za mnou ten 9. a představil mě svýmu kámošovi, ten jeho kámoš je tááák hnuuusnej!!! :D
3. hodina - Fyzika - To bylo horší, ptž jak naši byli na lyžáku chodila sem do třídy s Luckou (SSD) mno a tam sme s tou učitelkou poďobanou psali test ... ale naštěstí mám za 2, ale chtěla abych šla narýsovat nějakej pitomej příklad na tabuli!!!
3. přestávka - velká přestávka a to znamená ... SVAČINÁÁÁ!
4. hodina - Ruština - Taky v klidu, ale to už tam přišla naše učitelka (který chyběla na Děják) a zjistili sme, že má rozseklej ret a jela do nemocnice, teď to má přelepený a má tam 3 stehy ... takže nemůže mluvit (ale ona mele poráád!)
4. přestávka - Ty jo, ani nwm co o těch přestávkách dělám, ale asi sem se bavila s nějakou kámoškou a naší blbé učitelce z Fyziky!
5. hodina - Matematika - Já mám matiku ráda, ptž mě baví a baví mě proto, že mi jde. Dneska sme počítali jednoduchý příklady na poměr, atd. já si pro sebe v jednu chvíli něco zamumlala a kámoška v lavici řekla, ať sem ticho a učitelka hned, že obě k tabuli ne ... ale já sem byla vph, dostala sem za 1, ptž toto je upe primitivní, za to moje kámoška dostala za 5 ... ona prostě ve všem plave :D
OBĚD - nějaká ... srajda (asi zelí, ale mooooc vody ... zelí tam bylo asi tak ... 2 kousky?) k tomu 3 knedlíky (kdoví odkud je vytáhli!) a ještě maso a to sem pro jistotu nejedla!


Ranch:
Dneska jsou dlouhý news o mě, takže se sem už rozepisovat nebudu, ale to důležitý: koně dostali krmení a jelo se na vyjižďky. Hmm ... s tím Tomem fakt evím co je a teď se o něj bojím hodně, hodně, zavolám na policii, hned jak dopíšu článek.


SCH:
Jo, pár z nich bylo na té vyjižďce a ostatní už konečně mohli do výběhu, ptž sníh začíná roztávat, což je BOMBA! Akorád je venku taková srajda, že to holky pak budou muset nějak očistit.


BH:
Teddyho a ani Chillyho dneska ven nepustím, protože bych naprosto neměla šanci z nich sundat to bahno. Quick už dostává i se Stormym krmivo jako ostatní koně, ale samozřejmě tam mají i nějaké léky na klouby (aby dobře rostli)


WEB:
Hmm ... nic mě nenapadá ... až na to, že jdu obíhat, takk ... jdu na to páá

Fotopříběh 1.

21. února 2010 v 11:31 | Verča |  Fotogalerie
Tady je kráástkej fotopříběh ... je nic moc, ptž je to focený doma a navíc kamerou, ale lepší něco než nic, ne?

Hmm ... že by?

21. února 2010 v 9:05 | Verča |  Život u nás
Achoooj!

* Dneska budu psát v odrážkách, ptž se mi to nechce zdlouhavě vypisovat.
* Dneska sem se vzbudila okolo ... 7:30 ....
* Vypustila jsem Chillyho a Teddyho
* Potom sem šla do koupelny, kde sem si umyla obličej, pak se podívám do zrcadla a za sebou uvidím mýho taťku jak nese můj batoh. Nesl v něm nákup a jelikož nemám ráda když mi někdo něco vezme bez dovolení, šla jsem za ním, vybalila sem nákup, chci si uklidit SVŮJ batoh a co ... ON JE MOKREJ OD SÝRA! Ptž to chytře nedal do igelitky, takže teď nakrásno smrdí!!!
* Jo a večer se tu neobjevím, ptž hraju zápas, nejhorší je, že se hraje až v 16:00 a pak hrajem ještě jeden a ten až v 18:30 ... táákže se vrátím domů asi pozdě, ptž jedem ven.
* Jo říkala jsem si, že udělám Skupiny SRček ... nwm přesně jak, ale asi jo


Dneska se tu ještě stavím, zatím páááá

Jsem tu!

20. února 2010 v 18:08 | Verča |  Život u nás
Ahoooj!!

Já:
Ahoj říkala jsem si, že bych se tu mohla ještě stavit ... Já se mám dobře, probudila jsem se v .. 7:44, což mě naštvalo, ale pak jsem začala číst knížku z knihovny, jmenuje se Polibek a bylo to docela dobrý, bylo to o holce, která se zabouchla do svýho nej kamaráda Carla, ale nakonec zjistila, že je gay, ale nakonec si dali pusu ... knížka měla 288 stran, takže sem docela borec, že sem to dneska celý přečetla ... to ostatní je už pouze soukromá záležitost


Ranch:
Na ranchi je vše v naprostém pořádku, akorád jsme se rozhodly, že koně budou mít volno ... třeba bude s pár koňmi trénink na lonži, ale to nebude vůbec těžké, spíš aby se jen hýbali. No ... vlastně není všechno v naprostém pořádku, Tom je pořád pryč, rozhodly jsme se, že zavoláme na policii a oznámíme jim to, nejlíp ještě dnes ... doufáme, že je Tom v pořádku


SCH:
Jak jsem řekla, měli volno, takže se měli mooc dobře, hověli si ve stáji a pár z nich mělo kráátký 15 min. trénink. Jak víte, Tara má s koněm "X" mít hříbě. Jsem pořád hroozně napnutá, kdo to nakonec bude. Včera tu byl veterinář, aby se na Taru podíval a vypadalo to, že hříbě je naprosto v pořádku.


BH:
Ráno jako vždy jsem vypustila Teddyho a Chillyho ven, aby si zaběhali. Teddy teď pořád ještě někde lítá, ale kupodivu Chilly je pořád ve stáji ... asi mu je zima, měla bych mu dát deku.


WEB:
Mooooc jste mě potěšily, opravdu děkuju, děkuju, děkuju!!! Včera tento ranch navštívilo 66 lidí!! Díky!!!


Fotka ... Toma, NEKOPÍROVAT!!!!!!
Foceno: Minulý rok u PZ
Foceno: Nedávno, rozmazaná, ptž trénovali s Kalivem

Tak to sem nevěděla :((

19. února 2010 v 14:38 | Verča |  News
To sem netušila že mě ten rozchod tak veme, sice nebrečím, ale on prej skoro jo, je mi ho líto, já sem tak hnusná! ale já ho nemiluju

Oprava: On brečí ...